Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Dystrybutor silników elektrycznych - sprawdźcie co może wam zaproponować.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych DC, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy surowców przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy szczycące się nadzwyczajną niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy są stosowane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a ze względu na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD świetnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 95%), narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Firma Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasze dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]