Skrzynka telekomunikacyjna – podstawowe dane

Zobacz, gdzie kupić skrzynkę telekomunikacyjną

Skrzynki telekomunikacyjne muszą spełniać wiele oczekiwań i być bardzo praktyczne. W sprzedaży wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – jakie wyróżniamy rodzaje?

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana z solidnego metalu i posiadać odpowiednie szczeliny, które pełnią rolę wentylacyjną oraz umożliwiają przepływ sygnału bezprzewodowego. U dystrybutorów wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na otwartej przestrzeni, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt oraz urazy mechaniczne. Następna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się istotne przewody – na przykład skrętki koncentryczne oraz niezbędne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Komponenty wewnątrz skrzynki możemy zamontować na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – profesjonalne komory

Ważnym składnikiem jest także ochrona przed dostaniem się do szafki osób trzecich. Specjalistyczne zasuwy doskonale spełniają swoją funkcję. To ważne także w domu, w którym przebywają osoby małoletnie. Pamiętajmy też o uporządkowaniu przewodów – w tym celu montuje się specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszych potrzeb.

Nasze dane:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]