Co poza zakupami oferuje stacjonarny sklep jubilerski?

Z kompletnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na http://tinyurl.com/y38pevoc.

Wraz z ożywieniem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie chętnie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I chociaż w internecie można znaleźć nieomalże wszystko, wciąż wiele przedmiotów należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Dlaczego warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno srebrnego łańcuszka, pierścionka lub broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli mamy zamiar kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej porady złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, ślubu czy urodzin.

Sklep jubilerski – naprawa zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka albo rozerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi też obwód bransoletki, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy podarować komuś wyjątkowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu trzymamy uszkodzoną albo niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Nasze dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]