Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Zamów kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie elementów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą sytuację – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak często wybierane, a także w jakich miejscach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych rodzajach. Najbardziej na czasie są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, ale jakże szykowne. Równie często poszukiwane są wiszące dodatki, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są wysadzane naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, musimy umiejętnie je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne produkty czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych technik czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu substancje niezwykle podrażniają elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Ponadto zakupy w internecie to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.