Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Zamów srebrną biżuterię na https://www.bizutik.pl.

Jest z nami od stuleci i pomimo pojawienia się wielu nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą kobiety i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, ludzie z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z takich samych surowców – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością to, iż jej używanie daje szansę ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją zarysować albo uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]