pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki – doskonały dodatek

Oznaką ponadczasowej elegancji są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego niezwykłego kruszcu powinna mieć w swojej kolekcji każda stylowa dama. Zobaczmy więc, czym cechują te piękne dodatki, stanowiące idealną oprawę kobiecej ręki.

Srebrne pierścionki – jaka próba jest najbardziej szlachetna?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro jest produktem plastycznym, nieodpornym na różne uszkodzenia i jako biżuteria może błyskawicznie nabawić się defektów. Na rynku znajdziemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane ze srebra 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najbardziej kunsztowne wysadzane są opalami, perłami, koralem, a nawet brylantami. Zaletą biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – w razie potrzeby – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, w czym specjalizują się specjalistyczne zakłady złotnicze. Nie zapominajmy też o systematycznym pielęgnowaniu pierścionków, żeby wyglądały wyjątkowo przez długie lata.

Gdzie nabędziemy oryginalne srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię kupimy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak wydawać całą wypłatę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszperać również w Internecie, gdzie koszty są aż o 20 procent atrakcyjniejsze. Nabędziemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, ozdobione wspaniałymi minerałami. Nie trzeba tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo oddać zamówienie z powrotem. Takie sklepy online to duży wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.