Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Więcej informacji o Flobo - automatycznej obsłudze należności znajdziesz w tym miejscu.

Przedsiębiorcy wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale też obsługuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie przelewów?

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych ważnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niesłychanie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to praktyczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, w związku z tym bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych bądź językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]