Jakie pieczywo powinno się kupować?

Chcesz zamówić pieczywo Kraków? Wejdź na www.piekarniapochopien.com.

Pieczywo jest podstawą diety człowieka w naszej kulturze. Produkowane jest z mąki, wody, soli, mleka, środków spulchniających (najczęściej zaczynu chlebowego lub drożdży) i różnych dodatków wzbogacających doznania smakowe, jak przykładowo: sezam, mak lub słonecznik.

Dlaczego warto spożywać regularnie pieczywo?

Pieczywo jest pożywieniem niezwykle bogatym w mnóstwo różnorodnych składników odżywczych i energetycznych, niezbędnych do poprawnego funkcjonowania organizmu człowieka. W jego skład wchodzą głównie białka, aminokwasy i węglowodany. Jednocześnie należy wspomnieć o błonniku oraz wielu witaminach, których zdecydowanie najwięcej zawiera ciemny, wieloziarnisty chleb.

Pieczywo w Krakowie

Pieczywo najlepiej nabywać w piekarniach tradycyjnych. Ma się wtedy pewność, iż spożywane wypieki nieprędko staną są nieświeże.
Z niezwykłej troski o klienta i wyśmienitych wyrobów słyną szczególnie piekarnie krakowskie, cieszące się ogromnym zaufaniem kupujących. Sprzedawane w nich pieczywo produkowane jest z pasją, jedynie według sprawdzonych przepisów, co jest gwarancją wyśmienitego smaku i najwyższej jakości użytych składników.

Nasze dane:
Piekarnia Pochopień
ul. Kochanowskiego 22
31-127 Kraków

Tel.: 12 633 75 02
E-mail: [email protected]