Jakie kufry na motor

Zamów kufry na motor na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma znaczenia, czy jesteś amatorem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do pracy – pewnie często musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Niektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, jednak nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu jest kufer na motocykl. Ale jaki kufer na motor kupić?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – wersje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje zalety. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co poprawia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego zanim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i kupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż również na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz idealny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasze dane:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]