Czego można się nauczyć na kursie rysunku?

Oferta wakacyjnego kursu rysunku w dobrej cenie. Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zgłoś się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, wzornictwem przemysłowym czy digital designem. Wspaniałym pomysłem na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – dlaczego warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]