Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Modelowanie 3D - poszerz swoje wiadomości!

Świat rysunku nieprzerwanie przechodzi zmiany i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich dzieł wyłącznie w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę sporządzania ilustracji 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje już ogromnych wydatków – można po prostu ściągnąć program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w małych zespołach

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz bywa niesłychanie irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niesłychanie pomocne dla tych, którzy niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez kursanta wskazując elementy, które trzeba dopracowac i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, żeby odbywał się on w małych zespołach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D entuzjastów animacji a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś zdolnością poszukiwaną i cenioną przede wszystkim w branży gier wideo, projektowej i filmowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D otwiera zatem wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć pierwsze zaawansowane prace, które później można śmiało uwzględnić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego rodzaju kursów to po prostu artyści oraz amatorzy pragnący znaleźć nowe formy wyrażania siebie lub rozwijać swoje obecne umiejętności.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]