Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - zobacz najkorzystniejszą ofertę

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – przede wszystkim fakt, że są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest adresowany do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje kursantom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko nauka rysunku, ale też porady specjalistów pozwalające przyszykować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]