szkoła rysunku, nauka rysunku Kraków

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Rysowanie może być sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak także osoby, które nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono bowiem, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie wpływa na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także istotnym elementem wychowania. Spore korzyści płynące z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości i wyobraźni. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk. Nie brak również kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego dowiemy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dostosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej działalności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, na które można się zdecydować. Dobre szkoły oferują także lekcje digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Nasze dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]