Praktyczne tabliczki informacyjne

Tu kupisz tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne są niesamowicie ważne na ulicach oraz w obiektach biurowych. Sprawiają one, że przestrzeń jest zorganizowana, wzrasta też nasze bezpieczeństwo, chociaż z reguły możemy nie zwracać na nie uwagi. Sprawdźmy więc jakiego typu tabliczki informacyjne najczęściej spotykamy oraz jakie spełniają funkcje.

Tabliczki informacyjne – służą bezpieczeństwu i komunikują o zagrożeniach

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na nieruchomościach, takich jak domy, zakłady przemysłowe, banki, przychodnie. Przyczyniają się do tego, że błyskawicznie dotrzemy na miejsce. Należy jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane wyłącznie na zewnątrz nieruchomości, bo bardzo często można je także dostrzec w środku. To wielki zespół tabliczek, które zazwyczaj służą bezpieczeństwu i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie właściwego pomieszczenia lub pracownika w ogromnych wieżowcach – w budynkach rządowych w hallu widnieją tabliczki z nazwami referatów. Szukasz sekretarza czy wydziału paszportowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to błyskawicznie. Podobnie ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska pracowników, które znajdujące się przy drzwiach. Pamiętajmy, że istnieje możliwość zmiany danych pracownika na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – znakują drogi bezpieczeństwa

Tabliczki informacyjne są wszakże nakazywane przez polskie prawo, nie zapominajmy więc o ochronie zdrowia i życia petentów. Pokazują drzwi awaryjne, wyznaczają pomieszczenia dla niepełnosprawnych, komunikują o istotnych telefonach alarmowych. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, są również pracownicy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z trwałych komponentów (np. PCV), niektóre rodzaje są fluorescencyjne i są łatwe w montażu.

Nasze dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]