O leczeniu falą uderzeniową

Szukasz urządzeń do fali uderzeniowej? Powinieneś odwiedzić ten adres

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia, która pomaga wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest szeroko stosowana w medycynie sportowej, ortopedii, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i charakteryzuje się wysoką efektywnością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co przynosi wyjątkowo dobre rezultaty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, zespół bolesnego barku, zapalenie ścięgien czy bóle w okolicy bioder. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów i kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak działa?

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch pacjentów równocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]