Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Więcej informacji o działalności psychologa w UK znajdziesz tutaj

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zaczęli emigrować na Wyspy. Aktualnie powodu Brexitu zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, ale ciągle nie brak chętnych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia terapeuty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakiego typu okolicznościach jest niezbędny?

Pobyt na Wyspach i mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie w obcym kraju, mogą generować cały szereg problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto nieraz dochodzą także trudności ze znalezieniem pracy czy integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który nadal jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Odruchy tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić bez pomocy psychologa. Dlatego nie należy bać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że historie opowiedziane podczas wizyty będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może jedynie sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać problemów i słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, jak uporać się ze stresem, a także pokazuje po czym rozpoznawać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Nasze dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339