Torby z nadrukiem reklamowym – pożyteczny gadżet

Przed przedsiębiorstwami, które jadą na targi lub planują promocję, częstokroć pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Musi on przecież nie tylko przyciągnąć uwagę klientów, ale też stanowić dla nich pewną wartość, by na co dzień z niego korzystali i dzięki temu wytworzyli przywiązanie do marki. Produktem tego rodzaju są właśnie torby z nadrukiem.

Torby z nadrukiem – rodzaje

Przeglądając ofertę drukarni zajmujących się nadrukami na gadżetach promocyjnych nie trudno zauważyć, iż pod frazą “torba” pojawia się kilka produktów. Są to m.in. torby na zakupy – chyba najpopularniejszy i bardzo przydatny gadżet reklamowy. Nadruk nazwy akcji czy logotypu na jutowych, płóciennych i bawełnianych torbach na ramię po prostu bardzo dobrze się prezentuje, a zarazem jest wystarczająco wytrzymały, żeby przez długi czas utrzymywać się na tkaninie. Dodatkowym plusem takich toreb jest ich koszt. Zależnie od rodzaju torby i nakładu zamówienia, cena najczęściej zaczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Logotypy można nanieść także na torbach na laptopa lub torbach sportowych i konferencyjnych. Są to gadżety, które docenią na pewno organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz wykładów. Oczywiście, koszt toreb tego rodzaju i wykonania druku na nich jest już znacznie wyższy – dochodzi do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto zamówić torby z logo?

Firmy organizujące akcje promocyjne z reguły zamawiają więcej niż jeden rodzaj gadżetów. Powinny zatem poszukiwać hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze przynajmniej kilkanaście innych produktów reklamowych do zadruku. Wraz z torbami z logo firmy warto zdecydować się m.in. na nadruk na parasolach, ręcznikach czy innych praktycznych artykułach z tkaniny lub uzupełnić zlecenie o tradycyjne gadżety reklamowe, jak długopisy, ołówki oraz smycze, które ciągle cieszą się zainteresowaniem klientów.