Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer 3D? Znakomicie trafiłeś! Kliknij tutaj

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, a także co daje jego umieszczenie w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przechodzić do następnych miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej strony, gdzie zaczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie internetowej opublikujemy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny czy siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby przekonać ich do aplikowania do naszej firmy.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]