spacer 3D, Street View w mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma

Wirtualne spacery Google to niezmiernie popularna forma zwiedzania różnych miejsc. Bez problemu w ciągu kilku sekund możemy się tak wybrać m.in. na ulice Paryża czy do egzotycznego Phi Phi w Tajlandii, aby podziwiać rajskie krajobrazy. Dzięki tej metodzie mamy możliwość nie tylko turystycznie zwiedzać odległe zakamarki świata, ale także przygotować spacer Google po naszej firmie czy hotelu i prezentować je potencjalnym klientom. Wykonanie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani trudne, z kolei wygląda bardzo efektownie i jest skuteczne z biznesowego punktu widzenia. Czym w ogóle są spacery Google? Czemu opłaca się ich użyć do reklamy?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to możliwość wirtualnego odwiedzania lokalizacji na całym świecie. Działa to w ten sposób, iż Google wykonuje zdjęcia sferyczne (360 stopni) danego miejsca, a później scala je i umieszcza w Google Maps. Dzięki takim fotografiom, po kliknięciu w daną lokalizację, możemy rozglądać się na boki, w górę i w dół, jak również możemy samodzielnie decydować, w jakim kierunku będziemy patrzeć. Pozwala to na uważne przyjrzenie się tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam faktycznie znajdowali. Możemy także przemierzać kolejne metry i docierać do innych miejsc — cały czas spoglądając w dowolnym kierunku i podziwiając otaczający nas świat.

Czym jest spacer 360 stopni po firmie?

Ciekawą i coraz popularniejszą usługą jest przygotowanie wirtualnego spaceru 3D po naszym hostelu, firmie czy restauracji. W przeciwieństwie do Google Street View, to my angażujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia danej nieruchomości oraz składa je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to z reguły od wielkości nieruchomości) i trwa od jednej do kilku godzin. Utworzony wirtualny spacer Google możemy dodać do wizytówki firmy w Google Maps obok tradycyjnych zdjęć i dać możliwość obecnym i przyszłym klientom odwiedzanie naszej firmy, tak samo jak zwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru nie jest skomplikowane, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc oczywiście opłat za jego wykonanie, a sam spacer możemy też umieścić na naszej firmowej witrynie.

Dlaczego opłaca się zamówić spacer VR po naszej firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na odwiedzenie danego miejsca przez potencjalnego klienta. Z pewnością powinno się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach promocyjnych. Klienci, oglądając nasz pensjonat, restaurację czy nieruchomość zdobędą masę pomocnych informacji, które pomogą im zdecydować się na skorzystanie z naszych usług. Zaczną nas również postrzegać jako profesjonalną markę. Wirtualny spacer Google warto wykonać nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście chcemy przyciągnąć pracowników nieprzeciętnymi warunkami zatrudnienia. Osoby, które uprzednio przekonają się wirtualnie o warunkach panujących w danej firmie, o wiele chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer 360 stopni pomaga w pozycjonowaniu witryny oraz wyróżnieniu naszego biznesu w Mapach Google. Spacery 3D działają na wszystkich urządzeniach, również tych mobilnych.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]