Zwiększ rozpoznawalność firmy dzięki wirtualnemu spacerowi 3D

Na www.fotografsv.pl uzyskasz rzetelną pomoc profesjonalisty w dziedzinie wykonania wirtualnego spaceru 3D.

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których zamierzają korzystać. Dla wielu klientów okazja do zobaczenia danego pomieszczenia przed sygnowaniem umowy jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do promocji i czy warto to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany w oparciu o wielu fotografii model 3D danej nieruchomości, który oglądany jest niczym “dom dla lalek”. W takim modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać i zawężać widok do konkretnych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do całej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, iż oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu lub siedziby firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a następnie przystąpić do jego oglądania od środka. Wirtualny spacer 3D daje możliwość również przechodzić do kolejnych pomieszczeń podobnie w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je zamieścić?

Za pomocą modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można użyć do prezentacji baru, hostelu bądź pracowni, a także w prosty sposób pokazać szerokiemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszego przedsiębiorstwa “od środka”. Wnętrza 3D możemy też wykorzystać, w trakcie sprzedaży posiadłości, żeby potencjalni nabywcy mogli wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto opracować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość przekonania klientado zamówienia naszych usług. Klienci, którzy poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to również idealna metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ aktualnie – pomimo powszechnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w łatwy sposób — należy po prostu zamówić jego przygotowanie u doświadczonego fotografa.

Nasze dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]