Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Tutaj zamówisz słoje z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają spore objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, kompotów, lemoniad i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]