Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Szukasz naszyjników celebrytek? Koniecznie odwiedź tę stronę

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki chętnie noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, aktorek oraz celebrytek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem nieprzeciętności oraz niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]