Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Więcej informacji o czaprakach.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – stosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które gwarantują koniowi komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry konia. Jeżeli pragniesz kupić najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również wyróżniają się wizualnie. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]