kapsułki do ekspresu tchibo cafissimo

Czy można kupić kompatybilne kapsułki do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana u schyłku lat 70-tych i stopniowo pozyskała sobie miliony sympatyków. Ten praktyczny proces pozwala na zaparzenie kawy wysokiej jakości w bardzo prosty sposób – należy uzupełnić pojemnik z wodą w ekspresie, włożyć kawę w kapsułce do wskazanego zasobnika i już po minucie można delektować się pobudzającą kawą.

Czy można dostać zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z popularniejszych na świecie jest ten stworzony przez niemiecką firmę Tchibo. Kapsułki do ekspresów Tchibo Cafissimo różnią się formą od innych, co przez narzucało klientom wymóg zaopatrywania się w nie od jednego wytwórcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jakkolwiek w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w Polsce – sporo ich substytutów. Producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym też zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo. W tym systemie producent ten stworzył linię kaw single origin, nazywanych również kawą speciality. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak jej naparu jest charakterystyczny, gdyż uformowało go wiele rozmaitych elementów, między innymi pogoda panująca w roku zbiorów. Łączenie kaw speciality z mlekiem czy dodatkami aromatyzującymi zagłusza ich specyficzne nuty smakowe. Na rynku kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Brazylii i Nikaragui (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są nuty kwiatowe, czekoladowe oraz kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – smakowita co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w domu, jak i w urzędach czy pensjonatach. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki i zwykle mieści się w widełkach 1,10-1,50 zł. Łatwo wyliczyć, iż taka kawa jest o wiele tańsza niż tożsamy napój podawany w bufetach w biurze lub w kafeteriach w galerii. niebanalne wzornictwo oraz przystępne ceny urządzeń na kapsułki powodują, iż z roku na rok częściej znajdujemy dla nich w naszych domach. Przy użyciu ich zaserwujemy koleżankom wysokiej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy cieszyć się filiżanką takiej kawy przed wyjściem do pracy, bez lęku o duże koszty. Jeżeli chcemy kupić zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]