Hurtowe ilości słoików i butelek szklanych zamów u polskiego dostawcy

Pod tym adresem znajdziesz najnowszą ofertę hurtowni słoików.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż spora część rynku wyrobów spożywczych należy do potężnych koncernów, jest to również branża, w której rewelacyjnie radzą sobie małe podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego zdrowego, niszowego albo pysznego wyrobu. Przeznaczona na handel żywność musi być zabezpieczona tak, żeby artykuł dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem najlepiej w butelki oraz słoje ze szkła. Plusem tego rodzaju opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ poddać je recyklingowi.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego dystrybutora

Oczywiste jest, iż oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się zauważalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak np. pasty warzywne, ocet bądź dżemy, będzie potrzebować każdego roku nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego zarówno formą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając towar w dużych ilościach na ogół można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób także otrzyma je dużo szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie hurtowni opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnorodnego kształtu i objętości butelki szklane (doskonałe do przechowywania piwa, wina czy soków) i słoiki. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać kupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Razem z słoiczkami i butelkami w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]