Jakie drukarki 3D oferuje CadXpert?

Sprawdź, gdzie nabyć 3D drukarki

W ofercie firmy CadXpert znajdują się tylko drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują między innymi w technologiach: FDM, PolyJet oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest światowym liderem branży drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i instrumenty. Ocenia się, że używając drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony nawet o 90%. Nadrzędne założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to zapewnianie najwyższej klasy produktów i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, pionierskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją oraz intuicyjną obsługą. Czym pionierska technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać jednakowe makiety, co jest niezmiernie pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot dostarcza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w rozlicznych branżach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Druk jest solidny oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]