Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Potrzebujesz kapsułek A Modo Mio? Sprawdź cafessima.pl.

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, niemniej jednak Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów nabył niewielki sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawy oraz przyrządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Ekspresowo zdobyły one serca obywateli miasta. Wiek później firma Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich mieszanek, ustanawiając normy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki aromat

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najpopularniejszych. Stosowane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w dużych biurach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, pachnącej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. Obecnie na rynku kupić można niemało odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale wciąż charakteryzuje je wysoka jakość.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do szeregu popularnych urządzeń tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Avarizia Delicato lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), aromatyczną kompozycją samej arabiki (Lussuria), ale również napoje o smaku tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) i kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Nasze dane:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]