Komfortowy przewóz dużego bagażu – boxy dachowe

Zobacz, gdzie kupić box na narty, wejdź na https://ebagaznik.pl/pl/c/Boxy-dachowe/16.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną liczbę walizek, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz innych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty narciarskie i rowerowe, modele podstawowe na relingach, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie jazdy. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają bardzo dużą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe otwierają się z 3 stron, co ułatwia dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest łatwy i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien je założyć?

Transport sprzętu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają przede wszystkim osoby aktywnie spędzające urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Nasze dane:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]