Ozdoby do paznokci – nie ograniczaj się do lakieru

Chcesz zamówić ozdoby do paznokci? Odwiedź tę stronę.

Ozdabianie paznokci na pozór jest łatwe. Tak naprawdę to trudna praca, która wymaga stosownych umiejętności oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę rekompensuje jednak koszty związane z wizytą w salonie piękności. Nieszablonowo ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się źródłem prawdziwej dumy. Jakich ozdób do paznokci używają kosmetyczki? Jak dopasować produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – więcej możliwości ozdabiania

Do ozdabiania paznokci teoretycznie wystarczy najzwyklejszy lakier. Należy jednakże pamiętać, że za jego pomocą nie osiągniemy naprawdę ładnych efektów. Te będą osiągalne wyłącznie przy użyciu pomocniczych produktów, takich jak pyłki do paznokci. Z ich pomocą paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak sobie to zaplanowałyśmy. Efekty, które możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolnie wybrany wzór, lustrzane odbicie czy metaliczny połysk. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w postaci naklejek, które umożliwiają osiągnięcie wrażenia odblasku holograficznego.

Które firmy wykonują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które nierzadko specjalizują się w ich produkcji. Najistotniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Victoria Vynn, Indigo, ChiodoPro, ABA Group, CND, Paese, Miyo oraz Silcare.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]