Popularne pokrycia dachowe – charakterystyka blach na rąbek

Chcesz zamówić blachę na rąbek? Sprawdź www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Czemu opłaca się je kupić? Opisujemy panele dachowe na rąbek i sposoby ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek doskonale łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz większe grono sympatyków. Trwałą i pięknie wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest reperacja paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach płaskich oraz dwuspadowych, jak również na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są przywożone na miejsce budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie i dość łatwo. Tego typu pokrycie dachowe jest mocne, odporne na korozję i wspaniale współgra z różnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem dworkowym czy minimalistycznym).

Blachy na rąbek – zredukuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone specjalną powłoką, która gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne czy woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dopasowanie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasze dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08