Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Potrzebujesz części zamiennych Renault? Wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html.

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – w omawianym roku kupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Nasze dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]