Producent drzwi drewnianych zadba o Twoją wygodę i bezpieczeństwo

Po więcej informacji o drzwi wewnętrzne producent zajrzyj tutaj

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnią praktyką w wytwarzaniu różnego typu elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, że jej fachowcy gwarantują konsumentom najwyższą jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich wysoka ergonomia, ale też ich trwałość, osiągnięte za pomocą wykorzystania podczas ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikom przedsiębiorstwa przyświeca troska o osiągnięcie czterech ideałów: pełnego komfortu eksploatacji produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, najwyższej jakości, jak również zadowolenia użytkownika.

Czym charakteryzują się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien cechuje się dużą dbałością o jakość swoich wyrobów. Sprzedawane przez firmę drzwi drewniane na wymiar to idealny wybór dla konsumentów, którzy poszukują nietypowych, ale wytrzymałych oraz w pełni ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – skutecznie tłumią zewnętrzne hałasy i są doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale też podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie również na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, w związku z tym są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Całość dopełnia ich oryginalny, przyciągający wzrok wygląd. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wytwarzane są tylko z materiałów najwyższej jakości.

Jakie usługi oferuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w sferze kontaktów z klientami. Wszyscy korzystający z usług Oknostol mogą liczyć na darmowe doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, co da pewność, iż zamontowanie drzwi odbędzie się bezproblemowo. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar na podstawie ich osobiście przygotowanego projektu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnej wizji. Odnosić się to nie tylko rodzaju wykończenia ościeżnicy i skrzydła, ale też ich szerokości.

Nasze dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]