Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Jeśli chcesz nabyć balon do wina, kliknij tutaj

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nietypowy prezent dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu czy obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to także idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]