Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Dalsze informacje o etykietach na wódkę weselną.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na wesele, urodziny lub osiemnastkę. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety butelki – alkohol jako niecodzienny upominek od Państwa Młodych

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale także dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można ulokować informację o dniu i miejscu wesela, imionach nowożeńców czy podziękowanie za obecność. Etykiety na butelki można zamówić w najrozmaitszych wzorach i odcieniach, w związku z tym bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można użyć nie tylko z okazji wesela – są idealne na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym bądź wieczorze kawalerskim.

Ozdób domowe alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli wytwarzasz swoje soki, wina czy nalewki, a potem dzielisz się nimi z rodziną czy też znajomymi nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne typowej butelki. Ponadto flaszki można też oznaczać przy użyciu wielobarwnych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Nasze dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]