Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Dowiedz się, gdzie nabyć maseczkę z przyłbicą.

Pandemia koronawirusa, która opanowała cały świat, pod każdym względem zmieniła nasze relacje społeczne oraz życie. Reguły dystansu społecznego nakładają obowiązek stosowania rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub biura, gdzie przeważnie napotykamy większą grupę ludzi, musimy dla naszego zdrowia nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Co jednak uczynić, jeśli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z tkaniny?

Komfortowa przyłbica ochronna chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Osoby, które sądzą, że materiałowe maski ochronne są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, powinny sprawić sobie przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z patogenami w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, czyli zasłania nos i usta, ale zarazem umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej podstawowymi zaletami są komfort, trwałość oraz tylko kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przezroczystą przysłonę po każdorazowym założeniu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (aż 30 razy) w wodzie z detergentem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców i osób pracujących

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia bądź regularnie uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również zalecana wszystkim, którzy mają obowiązek zakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej stosowanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Młodsi użytkownicy zapewne docenią także to, iż działa ona z FaceID.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]