drukarka 3d kraków, sklep z drukarkami 3d

Szukasz najlepszych drukarek 3D? Sprawdź ofertę CadXpert

CadXpert jest jednym z wiodących na polskim rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Najistotniejszą sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma aparaturę do druku przestrzennego: skanery 3D i drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D oraz drukowanie 3D. Posiadane w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet oraz FDM, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach FDM, PolyJet, SLA, SLS i DMLS.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D oraz skanerów 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, a także jedyny dystrybutor urządzeń firmy Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. Posiada największą w Polsce ofertę urządzeń do druku 3D – kilkanaście różnych skanerów 3D i przeszło 20 modeli drukarek 3D. Ponadto CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym także materiały wysoko specjalistyczne, jak przykładowo: Antero 800 NA, Ultem 9085 i inne (inżynieryjne, dentystyczne, biokompatybilne, elastyczne itd.). Prócz akcesoriów oraz materiałów eksploatacyjnych CadXpert oferuje też filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa używane do druku 3D.

Profesjonalne i biurkowe drukarki 3D

Oferta firmy CadXpert jest adresowana zarówno do użytkowników prywatnych, nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot), jak i profesjonalistów, przedsiębiorców i przedstawicieli rozmaitych branż (urządzenia marki Stratasys). CadXpert działa jako sklep internetowy, udostępnia też showroom z siedzibą w Krakowie. Wszyscy, którzy potrzebują skonsultować z rzeczoznawcami możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z oferty sklepu, swoje projekty czy są po prostu zainteresowani procedurą druku przestrzennego, mogą odwiedzić krakowski showroom. CadXpert zapewnia też wszechstronną obsługę posprzedażową: opiekę serwisową oraz pogwarancyjną, pomoc merytoryczne i techniczne czy przeszkolenie z obsługi nabytych urządzeń.

Drukarki 3D – teraz także w zasięgu małych przedsiębiorstw

Jaką wysokość osiągają ceny urządzeń do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet niewielka albo średniej wielkości firma może sobie pozwolić na profesjonalny skaner lub drukarkę 3D. Zainwestowanie w specjalistyczny sprzęt do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku sektorów, jak między innymi motoryzacja, stomatologia, medycyna oraz odlewnictwo, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, zamiast zlecania tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor sprzętu do druku przestrzennego dynamicznie się rozwija – wraz z postępem idą pionierskie technologie i możliwości, na które kilka lat temu mogły sobie pozwolić tylko gigantyczne korporacje. W dzisiejszych czasach – dzięki obniżeniu cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają też mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Urządzenia do drukowania przestrzennego są nieustannie modyfikowane i udoskonalane, z roku na roku zmniejsza się koszt wytwarzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego ma mnóstwo zalet, do najważniejszych z nich zaliczyć można redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

Nasze dane:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]