Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz czyściwo włókninowe.

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pomagają zachować najwyższe standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdują się aktualnie na rynku? Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach gospodarki się je wykorzystuje?

Czyściwa techniczne to wyroby do zadań specjalnych – korzysta się z nich powszechnie w rozmaitych gałęziach przemysłu, np. w firmach produkcyjnych, w branży medycznej, w zakładach przemysłowych oraz wielu pozostałych sektorach gospodarki, gdzie niezbędne są mocne i absorpcyjne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe świetnie radzi sobie z kałużami z oleju, tłuszczem, kurzem, wyschniętym brudem czy innymi ubrudzeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może także być wykorzystane do wycierania szkła czy czyszczenia delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry, a jednocześnie bardzo chłonne, elastyczne i mocne

Niekurzące się i celulozowe – odmiany czyściw technicznych

W sprzedaży znajdziemy rozmaitego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział wyróżnia czyściwa z włókien i z papieru. Na potrzeby gastronomii opracowano czyściwa przystosowane do kontaktu z żywnością. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, z włókien do delikatnych nawierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do wycierania mocnych zabrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i mogą być wykorzystane do oczyszczania różnorodnych powierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce oraz w tradycyjnej formie.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]