Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Szukasz shuttersów? Sprawdź https://bit.ly/3jVhWKg

Planując wystrój wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na dekorację okien. Najczęściej decyzja pada na szablonowe aranżacje, to znaczy zasłony oraz firany, które niekiedy łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zdobywające sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Charakterystyka okiennic ozdobnych typu shutters

Nadrzędną właściwością shuttersów (bądź też po polsku – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od potrzeb domowników. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, polichlorku winylu (PCV), a także z płyt pilśniowych. Shuttersy zakłada się w głównej mierze na oknach, niemniej jednak równie dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to co prawda element okna, który w w Europie domach wykorzystuje się nadal sporadycznie, ale większa część z nas z pewnością kina bądź telewizji, ponieważ te okiennice są często stosowane na obszarach z cieplejszym klimatem, a więc w Australii i południowych Stanach USA.

Wewnętrzne okiennice typu shutters wspaniale komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi

Oprócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters świetnie wyglądają, mają one także praktyczne zastosowanie. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować użycie energii słonecznej: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i da się je umieścić je na większości okien. Produkuje oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są z pewnością kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nader gustowny wygląd, w wyniku czego wpływają na podwyższenie wartości posesji. Należy dodatkowo podkreślić, że kąt lameli shuttersów jest ustawia się bez użycia linek, co właściciele zwierzaków oraz rodzice małych dzieci, które mogłyby wplątać się zwisające żyłki, uznają zapewne za spory plus.

Nasze dane:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]