Akcesoria sportowe – w co warto się wyposażyć?

Więcej o akcesoriach sportowych Hummel na sklep-hummel.pl.

Fani sportu ćwiczący na co dzień dobrze wiedzą, iż oprócz właściwej odzieży powinni posiadać też przybory sportowe, które przygotuje ich na wszelkie sportowe wyzwania. Co więc warto mieć zawsze pod ręką na treningu na siłowni lub w klubie fitness?

Rękawiczki, bidon na wodę, plecaki – niezbędne akcesoria sportowe

Niektóre akcesoria sportowe są nieodzowne, inne będą zapewne używane okazjonalnie, ale bez wątpienia wypada, żeby posiadać je pod ręką. Niżej przedstawiamy listę tych najpraktyczniejszych.
1. Torby sportowe oraz plecaki – to bodaj jasne, iż bez nich żaden sportowiec po prostu nie może żyć! W pojemnych torbach pomieści się nie tylko ubiór na siłownię, ale również obuwie i osobiste akcesoria do ćwiczeń. Niektóre torby sportowe mają celowo wyodrębnione przedziały, w których można odseparować zabrudzone lub zawilgocone rzeczy.
2. Ręczniki – zaleca się posiadać własny, bardzo chłonny ręcznik, z którego będziemy korzystać w czasie treningów bądź po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – apteczka z niezbędnym wyposażeniem i bandażami, bidon na wodę, pas biodrowy bądź mata treningowa to z kolei akcesoria, które należy posiadać pod ręką nawet wtedy, gdy ćwiczymy w mieszkaniu.
4. Akcesoria odzieżowe, jak kominy, rękawiczki czy getry piłkarskie – te drobne elementy odzieży osłonią organizm przed chłodem w zimowe dni.
5. Dla trenujących boks lub kick-boxing niezbędne będą akcesoria do sportów walki, jak np. stosowne ochraniacze na stopy i piszczele oraz rękawice i kaski bokserskie. Oczywiście, można je wypożyczyć w klubie, aczkolwiek najlepiej mieć własne, zwłaszcza, że ich cena nie jest w tej chwili wysoka.

Wszystkie wyliczone wyżej akcesoria znajdują się w asortymencie cenionej duńskiej firmy Hummel, która od niemal stu lat wytwarza produkty najwyższej jakości, wyróżniające się nieprzeciętną wytrzymałością. Pamiętajmy jednak, że markowe akcesoria sportowe rekomenduje się kupować od oficjalnych dystrybutorów, co daje gwarancję, że zamówiony sprzęt to oryginał.

Nasze dane:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]