Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Jesteś zainteresowany najlepszą ofertą wypraw górskich? Nie czekaj! Wejdź na http://bit.ly/2InTWiM

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem, który ceni solidnie opracowane i bezpieczne wycieczki pod okiem doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są szczyty niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Żeby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o znacznej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować marzenia oraz poznać swoje reakcje w trudnych warunkach. Firma angażuje profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają charakter górskiego krajobrazu, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych sytuacjach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Nasze dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]