Co oznaczają nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są kluczową przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może zostać nałożony filtr Google. Czy jest szansa na uchronienie się od tych poważnych obostrzeń?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to implikowanie zbyt dużej liczby fraz kierujących odbiorców na naszą witrynę internetową. Naruszają one normy rzetelnego pozycjonowania wypracowane przez firmę Google, gdyż manipulują pozycją strony w rezultatach wyszukiwania. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące stosowane są w postaci artykułów sponsorowanych przesyconych sztucznymi frazami. Występuje też proces kupowania linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieprofesjonalne praktyki zostaną ujawnione, a to wiąże się natychmiastowym zmniejszeniem jej pozycji w wyszukiwarce, nawet o 40 podstron.

Która firma rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Zwróćmy uwagę na to, że kiedy na witrynę będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo starać się o odtworzenie normalnej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Proces ten jest niestety niezwykle pracochłonny i nie zapewnia stuprocentowego sukcesu. Zgłośmy się do specjalistycznej firmy SEO, jeśli chcemy zwielokrotnić prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów. Specjaliści momentalnie zidentyfikują rzeczywistą przyczynę i rozprawią się z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i usuwanie filtrów od Google warto zlecać tylko prestiżowym agencjom.