Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych - ta niezwykła oferta wszystkich zadziwi

Funkcjonalność witryn internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując strony internetowe należy nie tylko pamiętać o walorach estetycznych, ale także doświadczeniu klientów – jeśli nawigacja po stronie przysporzy im problemów, od razu wejdą na drugą witrynę i zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna dała nam spodziewane zyski, powinniśmy zadbać o to, by była właściwie zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się profesjonalnie wykonana strona? Jak zadbać, by goście nie opuścili jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną regułą, którą należy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wówczas uwagę użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, żeby kolory bilansowały się na stronie. Istotna jest również to, by główne części strony umieścić na osi, po której porusza się uwaga użytkownika – to kwestia standardów od lat obowiązujących w internecie.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny komercyjnej złym rozwiązaniem okaże się zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że witryna będzie przynosić zyski, należy powierzyć to fachowcom – zwłaszcza agencji specjalizującej się tak w projektowaniu stron, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji i pozycjonowaniu.

Nasze dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]