Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce zlecić profesjonalistom

W tym miejscu odnajdziesz pełną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce.

Prowadzisz firmę i chcesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym rozwiązaniem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromnym powodzeniem mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż w konsekwencji opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada dużo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z stosując płatne bądź bezpłatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, iż jest większa szansa na uzyskanie wyższych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć szerszej grupie klientów. Za sprawą użycia odpowiednich wtyczek rozrasta się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zamówienie np. przez Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce daje także możliwość ewaluacji wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcia z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zabezpieczy go przed cyberatakami

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych zaleceń klienta, ale również zadbają o prawidłową semantykę kodu sklepu, instalację jedynie sprawdzonych, koniecznych wtyczek oraz jego bezpieczeństwo. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym łatwo można przekazywać użytkownikom informacje o nowych towarach oraz promocjach albo zamieszczać recenzje i różnorodne porady odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]