aktualizacja wordpress, opieka techniczna wordpress

WordPress – komu powierzyć opiekę nad stroną www na tym CMS-ie?

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, w ciągu kilku lat stał się jednym z powszechnie używanych CMS-ów. Ze względu na to, iż bez trudu można opanować podstawy jego obsługi, a przy tym jest całkiem szybki, korzysta się z niego współcześnie do tworzenia sklepów e-commerce oraz wymyślnych stron firmowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być powodem niemiłych sytuacji, toteż istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną www.

Z jakiego powodu należy polecić aktualizowanie WordPressa specjaliście?

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest niewątpliwie aktualizowanie jej do najświeższej edycji WordPressa. Nagminnie jednak firmy po uruchomieniu strony zaniedbują cykliczną instalację najnowszych wersji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki hakerskie lub zawirusowanie. Co więcej, mimo iż WordPress jest niezwykle łatwym CMS-em, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi problemami z poprawnym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Z tej przyczyny ważne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, powinno się powierzyć opiekę nad stroną internetową zewnętrznemu specjaliście.

Aktualizowanie WordPressa – usługa dla dużych i małych przedsiębiorstw oraz freelancerów

Oferta utrzymania WordPressa to usługa kierowana w głównej mierze do odbiorców biznesowych, tak niewielkich jak i większych firm, którym zależy na sprawnym oraz nieustannym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także blogerom i freelancerom utrzymującym prywatne strony. W bazowym dostępnym pakiecie zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, eliminacja następstw cyberataków i pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też różnego rodzaju monitoringi (przykładowo zmian wtyczek, logowań użytkowników oraz zmian zawartości).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]