Budowa domów drewnianych – nowoczesność, funkcjonalność, estetyka

Zleć budowę domów drewnianych na domygoralskie.com.

Wiele osób marzy o posiadaniu własnego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie przeważały domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie wzbudzały one zachwytu ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też znacznymi stratami energii. Aktualnie wygląda to całkiem inaczej. Bardzo chętnie decydujemy się na domy drewniane, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to dzisiaj najlepszy przykład na to, jak skutecznie można łączyć tradycyjny styl podhalański z innowacyjnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się również styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, balkon bądź weranda – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak taki dom był nowoczesny, architekci stosują dzisiaj liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują również inne nowatorskie materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, polecają dobór odpowiednich okien i właściwie wykonane ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, na terenie której leży piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Dlatego najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już podczas budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Nasze dane:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]