Dlaczego domy drewniane całoroczne są tak popularne

Co powinieneś wiedzieć o domy drewniane projekt?

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna technologia powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają wyjątkowo estetycznie, ale są również wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Jak wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – nowatorska budowa

Całoroczne domy drewniane nie są już tylko w sferze marzeń. Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich posiadłości, gdyż mają one mnóstwo zalet. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wyprodukowane z gotowych elementów. Odchodzą też prace związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie dwa elementy. Domy drewniane nowoczesne zniewalają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem podhalańskim. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć fachowca

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, co sprawia, że są w całości ekologiczne. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba stosować drogiej termomodernizacji. Ważnym walorem jest nieznaczna grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować również zimą, bo całość prac wykonywana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]