Efektowne baseny kąpielowe

Sprawdź, gdzie kupić baseny kąpielowe, wejdź na http://www.baseny.kapielowe.pl

Basen kąpielowy praktycznie wszystkim kojarzy się z prestiżem, lecz jest to także ogromna wygoda, sposób na odpoczynek czy na uprawianie sportu. Na posiadanie basenu zatem na pewno warto się zdecydować, pamiętajmy jednak, aby stawiać jedynie na najlepsze rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, zbudowane i serwisowane przez zawodowców to gwarancja ich funkcjonalności oraz trwałości.

Jakie baseny kąpielowe są dostępne w sprzedaży?

Baseny można podzielić na baseny profesjonalne, przykładowo dla ośrodków spa albo pływalni, a także baseny do użytku prywatnego – ogrodowe, wewnętrzne bądź przydomowe. Rozróżnienie na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to kolejne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych potrzebne jest zbudowanie hali basenowej, która musi spełniać określone warunki, na przykład tyczące się wilgotności powietrza czy odporności materiałów budowlanych na chemię basenową. Wybranie profesjonalnej ekipy jest więc niezbędne do jego budowy.
Poza tym istnieje olbrzymia liczba rodzajów basenów. Można zdecydować się na różne kształty: baseny prostokątne, okrągłe czy ósemkowe, płytkie brodziki czy długie baseny typu fast lane, doskonałe dla miłośników pływania oraz zwolenników dbania o formę. Dostępne są także baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład takie, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Akcesoria do basenów kąpielowych

Chcąc zminimalizować koszty, przy projektowaniu i budowie basenu można wybrać podstawowe rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria są bardzo kosztowne. Fantastycznie wygląda na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu uatrakcyjnia też ogród albo halę basenową. Świetnym wyborem w przypadku basenów zewnętrznych jest dach, który pozwala wydłużyć sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także chroni prywatność oraz gwarantuje bezpieczeństwo dzieci oraz zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany przede wszystkim do relaksu, warto zamontować specjalne schody. Takich możliwości jest jednak dużo więcej – pewne podwyższają walory funkcjonalne basenu, inne natomiast dodają mu ekskluzywnego charakteru.

Nasze dane:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]