Bezpieczny parking strzeżony przy lotnisku w Krakowie

Wiele osób udających się w podróż samolotem nie przyjeżdża na lotnisko własnym autem, lecz korzysta z taksówki bądź prosi kogoś o podwiezienie. Wydaje się, że tak jest wygodniej, bo w innym wypadku powstałby problem, gdzie pozostawić samochód na czas podróży. Warto jednak wziąć pod uwagę rozwiązanie, jakim jest skorzystanie z usług strzeżonego parkingu znajdującego się w pobliżu lotniska. Doskonale zabezpieczony parking długoterminowy, który także przeznaczony jest dla krótszych postojów, zlokalizowany jest przy lotnisku Kraków – Balice. Oferta tego miejsca kierowana jest do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska, chcących pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu na cały okres trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto tam zaparkować?

Największą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście komfort, ponieważ daje to możliwość przybycia na lotnisko swym samochodem. Mimo że parking zlokalizowany jest w pewnej odległości od lotniska, nie jest to powód do obaw, bo obsługa parkingu zapewnia transfer podróżujących z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są na bieżąco. Ponadto klienci mają gwarancję bezpieczeństwa parkowanego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking chroniony wszystkimi możliwymi sposobami. Parking jest także ubezpieczony, a więc strzeżony w ten sposób samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zaparkowany we własnym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież w czasie nieobecności, zwłaszcza dłuższej, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są również ceny dogodniejsze niż można przypuszczać, a więc opłaca się to zarówno w przypadku krótkoterminowego, jak i długoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – usługi dodatkowe

Klienci korzystający z parkingu mieszczącego się w podkrakowskich Balicach mogą korzystać z jeszcze innych usług. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać zupełnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo zostawionego pojazdu, bo jest on chroniony wszelkimi środkami. Wjazd na parking zabezpiecza szlaban oraz ogrodzenie. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także profesjonalna ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższego wyjazdu, po powrocie klienci parkingu mogą użyć dostępnego rozrusznika i kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym bardziej bezproblemowy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić do obsługi parkingu na numer umieszczony na karcie parkingowej, by już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego samochodu, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w cenę postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.