Biuro architektoniczne – projektowanie domów i aranżacja wnętrz

Zajrzyj tutaj, aby skorzystać z sugestii architekta Kraków.

Biuro projektów świadczy rozległe spektrum usług – spełnia fantazje osób, które chcą zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a później czynnie pilnować przebieg prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu bądź zaproponować aranżację już gotowych domów.

Jak pomoże Ci wykwalifikowane biuro projektów?

Interesują Cię niespotykane, ciekawe projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od pozostałych budowli w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie przytulny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro architektoniczne – co zrealizowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, aranżacji mieszkań, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej. Wykonane realizacje to m.in. biura, budynki rekreacyjne, żłobki czy pensjonaty. Układ przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku oraz indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może także przygotować plan praktycznych i obszernych garderób, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Nasze dane:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]