Catering kanapkowy – świetna opcja na duże i małe przyjęcia

Oferta finger food cateringu w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Przygotowanie nawet dużej imprezy nie jest kłopotem, gdy mamy mnóstwo wolnego czasu na zakupy niezbędnych produktów i napojów, a także późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż trzeba rezygnować z pomysłu celebracji ważnego wydarzenia. W takim przypadku rekomendujemy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Finger food catering – umożliw gościom prowadzić swobodną pogawędkę

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta skierowana z reguły do firm, jednakże korzystają z niej coraz częściej także osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia organizujące wykwintne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event potraw typu finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które można spożyć stojąc i bez użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to głównie tartoletki warzywne oraz owocowe, sandwicze albo roladki. Ten model cateringu idealnie sprawdza się na imprezach, podczas których zależy nam na kontakcie zaproszonych gości. Umożliwia on prowadzenie swobodnych rozmów, przy czym nie ogranicza kontaktu tylko do osób siedzących przy jednym stoliku.

Catering z przekąskami – jeden stół dla wszystkich uczestników

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, tym sposobem pozbywamy się kłopotów z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z planowaniem usadzenia gości imprezy. Dania oraz zimne i ciepłe napoje postawione są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Jest to nadzwyczaj przydatne głównie w małych wnętrzach, w których zmieszczenie odpowiedniej liczby stolików byłoby problemem. Taki catering od razu sprawia też, iż bankiet ma mniej formalny, przyjemniejszy klimat. Trzeba zaznaczyć, iż menu z poręcznych przekąsek jest statystycznie tańsze aniżeli wykwintne kolacje, a zarazem daje większą swobodę dostosowania ich do gustów żywieniowych gości bankietu. Co najważniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do kuchni, a to nieraz bywało główną przeszkodą przy planowaniu imprez firmowych.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]